ZHIKAN- ژیکان- بوکان
کشتن انسانهای بی گناه و بی دفاع در اقصا نقاط کره زمین در قالب هرگونه دیدگاه و مکتب ، محکوم و جزو لکه های ننگین تاریخ بشر است
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بوران b.kaseb@chmail.ir
نظرسنجی
عملکرد کدام یک از دوره های شورای اسلامی شهرستان بوکان بوسیله شما مثبت تر ارزیابی می شود
سامان میراحمدی عیسی کند
سه شنبه 1 تیر 95 16:16
آقای مدیر و همشهریان عزیز و مهربان. شعارها و القابی مانند شیرازی کوردستان - شهرفرهیختگان - شهر فلان و فلان. در بوکان در حد همان شعار هستند و باقی مانده اند. آیا واقعا شیراز واقعی در جنوب کشور وضعیتش مانند بوکان است؟ آیا آن شیراز مهد هنر و فرهنگ پارسی وضعیتش مانند بوکان است؟ آقایان و خواهران عزیز.

زمانی امکانات رفاهی-خدماتی بوکان این چنین باشد این شعارها چه ارزشی دارند؟ همه می توانند به شهر خود بگویند پایتخت فلان جا حتی یک مسئول هم می تواند این را بگوید اما چه فایده؟ پایتخت بی هویت و بی امکانات به چه دردی میخورد؟
زمانی که بوکان بجای یک بیمارستان 2 یا 3 بیمارستان مجهز داشت، زمانی که بوکان بجای یک کارخانه 3 الی 4 کارخانه داشت، زمانی که بوکان بجای یک فرهنگسرا- کتابخانه چندین مرکز فرهنگی داشت، زمانی که راه آهن، فرودگاه یا حتی جاده های ابتدای آن به بزرگ راه و کنار گذر تبدیل شد آن وقت لذت دارد و افتخار دارد بگویم بوکانمان «مهد هنر و فرهنگ کردی است» یا شیراز کردها است یا شهر فرهیخته گان است. همه مردم به دکتر عثمانی نگاه می کنند وضعیت فعلی بوکان را سروسامان دهد آبرو شهرش را حفظ کند والله به الله شعار، حرف آبرو نیست آبرو نمیاره!! آبرو اینه که مردم دیار در کمترین مشکلات به سرببرند. همین و بس

پاسخ مدیر وبلاگ : کاک سامان گرامی هر چند که من فرمایشات جنابعالی را کاملا قبول دارم اما باز بوکان از لحاظ فرهیختگان هنری و ادبی برای گفتن حرفهای زیادی در بین شهرهای کردستان دارد بطور مثال تا بحال 90 درصد فیلمهای مستندی که در مورد تاریخ کردستان ایران و عراق ساخته شده را سیما فرهنگ بوکان و آقای بهروز اسراری ساخته ، حتی تاریخ مهاباد و موکریان را که خود مهاباد صدا و سیما دارد سیما فرهنگ بوکان ساخته که من در همین به آنان تبریک میگویم و خسته نباشید میگویم . کارهای استاد ریبین را در پیکره سازی همگام با کاک هادی ضیالدینی سنندج باید اشاره کرد که در کردستان تک تاز هستند و این را نمیشه انکار کرد اما با شما سامان خان گل همداستان میشوم و میگویم که اگر بوکان از لحاظ سخت افرارهای فرهنگی نیز همگام با نیروی انسانی مستعد رشد سریع نداشته باشد همه مسئولان باید بشدت پاسخگو باشند
با تشکر سامان گل
دلنیا دباغی
چهارشنبه 26 خرداد 95 15:35
سلاو له هه مو هاوشاریان. بوکان دلی موکریانه . گه وره ترین شاری موکریانه. وزاره وه ی بوکانی زوور خوشتره له زاره وه کانی دیکه ی موکریانی! به لام به لام ناهیلن. ناهیلن ئه م شاره به ره و پیش بچی . ناهیلن ئه م شاره له به ر چاوان بی کاکه! هه ر خویان کورده کانی ناوچه کانی دیکه پی یان ناخوشه .  آذریکان بجیا! تکا ده کم دوکتور عثمانی جیگای بوکان چه له بواری کلتوری وه و  چه له بوواری ئابوریوه  بیباته سه رتر و هه لی ستی نی. خه لک چاوی له دوکتوره.

بهرام
چهارشنبه 26 خرداد 95 03:12
عملا سرمایه گذاری در مناطق کردنشین ایران در اوج فلاکت قرار دارد. بیشتر سرمایه گذاران شهر نیز از بانه کپی می کنند و مشغول به پاساژ و مجتمع تجاری ساختن هستند در حالی نمی دانند اگر بجایش پارکینگ های طبقاتی بسازند چقدر سود خواهند کرد چرا بوکان خیلی زیاد خودرو داره. فکرنکنم سرمایه گذار ایرانی حاضر شود در مناطق کردنشین مانند بوکان سرمایه گذاری کنند مگر این که از سرمایه گذارهای خارجی استفاده کردو آن ها را به بوکان آورد.
مهدی مصطفی عزیز
پنجشنبه 13 خرداد 95 17:56
آقای عثمانی بژی! دستت خوش. به عنوان یک کورد سنی بوکانی آقای عثمانی همانطور که خودتان بارهای بار گفته اید، به بوکان ما ظلم های تاریخی شده است و تاکنون هم ادامه داشته این تبعیض ها نسبت به کردها و الخصوص شهرمان بوکان! فرصت خوبی برای شما ایجاد شده است که بتوانید در اولین فرصت وضعیت شهر را دگرگون کنید بخصوص ادارات شهرستان که بسیار وابسته هستند چونکه به شهرهای اطراف وابسته هستند ادارات بوکان و چندین اداره بوکان نیز مانند میراث فرهنگی-هواشناسی- راه و شهرسازی اصلا یک ساختمان مستقل و ادارای هم ندارند. حال با این ارتقاشمای که همه چشم ها و رسانه های ایران چندروزی است به شما مطعوف گشته بتوانید سرمایه گذاران خارجی و داخی را به بوکان بکشانید تا در بخش ها و حوزه های مختلف شهرستان سرمایه گذاری کنند و باعث اشتغال زایی شوند . به امید حق


شهروندی با عنوان بوکان
پنجشنبه 13 خرداد 95 10:53
سلام همشهری من. کاکه تبریک بخاطر عضوشدن دکتر عثمانی تنها نماینده کورد و سنی مذهب در هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی. کاکه گیان انشالله این دست یابی بزرگ برای کوردها و بخصوص بوکان عزیز. باعث آبادانی های بزرگ در بوکانمان شود. به امیدخدا ازاین پس رابطه نماینده شهرمان با دولتمردان بیشتر خواهد شد و باعث پیشرفت های چشمگیری در بوکان شود.

سیدی نژاد
یکشنبه 16 خرداد 95 23:35
سلام و خسته نباشید به مدیر وبلاگ و همشهریان؛ بنظرمن لازم نیست امتیاز یک کارخانه یا چیزی گرفته شود ولی در مقابل سرمایه گذاری نباشد! دولت نیز توانایی آبادانی شهرها را ندارد بخصوص شهر های که کمتر از دویست هزار نفر جمعیت دارند. قاعدتن دولت به شهرهای بزرگ توجه بیشتری دارد. اقای دکتر عثمانی می تواند سرمایه گذارها و کسانی که چه خارجی چه داخلی را به بوکان بیاورد تا در شهرمان در هر بخشی سرمایه گذاری کنند حتی در بخش های کلانی مانند شهرداری - اشتغال زایی - بهداشت و درمان. سپس دکتر عثمانی با این موقعیت جدید می تواند مراحل قانونی را به نحو احسن برای سرمایه گذارانی که تمایل به سرمایه گذاری در بوکان دارد طی کند تا شهرمان بیشتر آباد شود. باور بفرمایید شهرهای مانند اراک - تبریز و تهران را فقط دولت ها توسعه و نساخته اند بلکه مردم ساخته اند. خوشبخاته بوکان در میان شهرهای کردنشین بعد از سنندج و کرمانشاه امنیت بسیار خوبی دارد. انشالله جناب دکتر عزیز از این موقعیت به نفع مردم بوکان و شهرش استفاده کند. انشالله
ادای سوگند هیئت رییسه جدید از جمله دکتر عثمانی

محمود واعظی ( وزیز ارتباطات و فناوری) انتخاب نماینده بوکان را بعنوان عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی  تبریک گفت.سلیمان
یکشنبه 23 خرداد 95 13:55
کاکه فقط این نامه نیست. وزیر نقت و معاون پارلمانی هم به دکتر تبریک گفته اند.
نامه وزیر نفت


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بوران b.kaseb@chmail.ir
یکشنبه 16 خرداد 1395
شنبه 11 شهریور 1396 08:50 ب.ظ
عرض ادب و سلام. تا چند سال پیش فکرمیکردم قسیم عثمانی بوکان رو به جای خواهند رساند که الگو خیلی شهرهای ایران باشه! یا حتی آرزوی دیرینه استان جدیدی به مرکزیت بوکان رو ممکنه تحقق ببخشد. اما متسفانه و هزار بار متسفانه به قول یکی از نزدیکان عثمانی، آقای عثمانی بتواند همین پروژه های فعلی نیمه کاره را حل و فصل کند و بسرانجام برساند شاهکار کرده و باید تشکر کرد ازش که حداقل اینارو اوکی کرده! حال امتیاز جدید و امکانات جدید برای بوکان پیشکش! مردم بوکان باید دوسال دیگه حتما حتما آقای مدیر اینجا جایگزین جدیدی برای قسیم عثمانی پیدا کنند چراکه ایشون بشدت در حال افول هستند در میان مردم بوکان.
بوران b.kaseb@chmail.irسپاس برای ارسال نظر
نظرات کسانیکه موافق ایشان هستند نیز منتشر میشود اما متاسفانه هنوز نظری ارسال نشده است
شنبه 11 شهریور 1396 10:49 ق.ظ
ادامه حرف هام:
در مورد سرمایه گذاری، آقای مدیر وبلاگ، می دانید که یک سرمایه گذار در شهر یا منطقه ای حاضرد سرمایه گذاری کنند که امنیت خوبی داشته باشد، شهر آرام و بی حاشیه ای باشد، فردا پس فردا مثل واقعه هتل تارا، مردم هتلش رو به آتش نکشند! خوشبختانه بوکان ما، شهر بی حاشیه یا کم حاشیه ای هست در مناطق کردنشین ایران، شهر آرامی هست. اگر سرمایه گذاری خارجی و غیره بومی در بوکان سرمایه گذاری نمی کند به نظر بنده چند دلیل دارید، اول اینکه نبود شرایط بانکی و اداری مناسب در بوکانه، یعنی همون امتیاز و تسهیلات لازم برای سرمایه گذار وجود ندارد. دوم اینکه ادارات و منفعت طلبی شوراها (بخصوص شوراهای سابق)، شهرداری است که واقعاً این موارد سرمایه گذار را فراری می دهند.
بوران b.kaseb@chmail.irبا تشکر از نظرات شما بازدید کننده ی گرامی
شنبه 11 شهریور 1396 10:44 ق.ظ
سلاو. اینکه مشخصه زمانی که بوکان بخش مهاباد بود ابتدایی ترین امکانات رو داشت که اینم باید از مسئولین شهرستان آن زمان مهاباد پرسید که چرا هرچه بود در مهاباد بود! این به عنوان یک کینه در دل بوکانی ها مانده است. یا چرا در دوره پهلوی نگذاشتند تقسیمات شهرستان مهاباد تغییر کند و یک بخش 60 هزار نفری از این شهرستان جدا و مستقل شود؟ این ها هم سوال هستند واقعاً در بعضی موارد فقط ظلم کردند در حق این شهر. به همین دلیل در زمان احمدطه وقتی که آرزوی دیرینه بوکانی ها به حقیقت پیوست، بوکان در عرض 10 سال بعد از جداشدن، پیشرفت چشمگیری داشت حتی در سال های اول دهه 80 شمسی بوکان سمبل شهرهای کردستان ایران بود! اصلا اسم شهر دیگه ای مطرح نبود.
در حالت فعلی هم متسفانه مشکل از بی انگیزی هست، مسئولین بجای اینکه انگیزه جوانان و مردم رو بیشتر بکنند و این حس افتخار به بوکانی بودن رو افزایش بدند در بعضی حالات شاهده کارهای هستیم که تحقیر می کنند مردم را! واقعاً گاهی فکر میکنم اگر مسئولین بوکان اهل هرشهر دیگری مثل تبریز بودند وضعیت بوکان خیلی بهتر میبود!
یکشنبه 25 تیر 1396 11:32 ق.ظ
حدود 1 سال عضو هئیت ریسه مجلس بودند ببخشید برای بوکان چکار کرد؟ چه امتیاز جدیدی برای بوکان گرفت؟؟ اصلا بیخیال امتیاز جدید، آیا توانست حداقل این بزرگراه میاندوآب-بوکان یا سقز - بوکان را به سرانجام برساند؟ ولا این دوره هرکی به این آقا عثمانی رای بده خودشو یا زده به خواب یا کوره.
بوران b.kaseb@chmail.ir با تشکر - نظر من را که تغییر کرده در جدید ترین پست دنبال بفرمایید
پنجشنبه 31 فروردین 1396 03:08 ق.ظ
Wow, fantastic weblog layout! How lengthy have you
ever been blogging for? you made blogging glance easy.

The total glance of your site is magnificent, as well as the content material!
چهارشنبه 16 تیر 1395 03:12 ب.ظ
بوکان زیرمجموعه مهـــاباد است و تا ابد به این شهر نیاز دارد. حداقل این از کوردهای عراق بپرس . همه مهاباد رو قبول دارند. بوکان رو فقط بخاطر حسن زیرک میشناسند همین
بوران b.kaseb@chmail.irدوست گرامی - بوکان و مهاباد و سقز ستونهای اصلی کردستان ایران هستند امیدوارم این بالاخره قبول کنید اینها را نمیشه از هم جدا کرد حتی خیلی از روستاهای این سه شهر هستند که هر کدام به دلایلی از اهمیت بالایی برخوردارند آنچه ما در اینجا مطرح می کنیم میخواهیم با مسئولان خودمان اتمام حجت کنیم که میخواهیم بوکان بهتری داشته باشیم - اما آنچه فرمودید قابل قبول نیست و این دو شهر هر دو بهم نیاز دارند . البته من در این چند ماهه اخیر به دلایلی هم به سقز و هم به مهاباد رفتم و اموراتی انجام دادم که واقعا رفتار متولیان آنجا قابل تحسین بود اما افراد مثل شما آب به آسیاب دشمن می ریزید و باعث اختلاف می شوید متاسفانه - لطفا نحوه بیان خود را عوض کنید .
چهارشنبه 2 تیر 1395 07:57 ب.ظ
خیلی ممنون و سپاس زیاد که نظرمنو گذاشتید. ممنون
بوران b.kaseb@chmail.irاختیار دارید سامان گرامی نظرات منطقی و کارشناسانه حتما منتشر میشود .
چهارشنبه 2 تیر 1395 03:11 ب.ظ
رداختن هفته نامه سیروان به موضوع انتخاب دكتر عثمانى به عنوان عضو هیات رئیسه مجلس شوراى اسلامى با تیتر "انتخاب وحدت بخش"

http://uupload.ir/files/gs27_photo_2016-06-22_03-06-25.jpg
سه شنبه 1 تیر 1395 04:16 ب.ظ
آقای مدیر و همشهریان عزیز و مهربان. شعارها و القابی مانند شیرازی کوردستان - شهرفرهیختگان - شهر فلان و فلان. در بوکان در حد همان شعار هستند و باقی مانده اند. آیا واقعا شیراز واقعی در جنوب کشور وضعیتش مانند بوکان است؟ آیا آن شیراز مهد هنر و فرهنگ پارسی وضعیتش مانند بوکان است؟ آقایان و خواهران عزیز.

زمانی امکانات رفاهی-خدماتی بوکان این چنین باشد این شعارها چه ارزشی دارند؟ همه می توانند به شهر خود بگویند پایتخت فلان جا حتی یک مسئول هم می تواند این را بگوید اما چه فایده؟ پایتخت بی هویت و بی امکانات به چه دردی میخورد؟
زمانی که بوکان بجای یک بیمارستان 2 یا 3 بیمارستان مجهز داشت، زمانی که بوکان بجای یک کارخانه 3 الی 4 کارخانه داشت، زمانی که بوکان بجای یک فرهنگسرا- کتابخانه چندین مرکز فرهنگی داشت، زمانی که راه آهن، فرودگاه یا حتی جاده های ابتدای آن به بزرگ راه و کنار گذر تبدیل شد آن وقت لذت دارد و افتخار دارد بگویم بوکانمان «مهد هنر و فرهنگ کردی است» یا شیراز کردها است یا شهر فرهیخته گان است. همه مردم به دکتر عثمانی نگاه می کنند وضعیت فعلی بوکان را سروسامان دهد آبرو شهرش را حفظ کند والله به الله شعار، حرف آبرو نیست آبرو نمیاره!! آبرو اینه که مردم دیار در کمترین مشکلات به سرببرند. همین و بس
بوران b.kaseb@chmail.irکاک سامان گرامی هر چند که من فرمایشات جنابعالی را کاملا قبول دارم اما باز بوکان از لحاظ فرهیختگان هنری و ادبی برای گفتن حرفهای زیادی در بین شهرهای کردستان دارد بطور مثال تا بحال 90 درصد فیلمهای مستندی که در مورد تاریخ کردستان ایران و عراق ساخته شده را سیما فرهنگ بوکان و آقای بهروز اسراری ساخته ، حتی تاریخ مهاباد و موکریان را که خود مهاباد صدا و سیما دارد سیما فرهنگ بوکان ساخته که من در همین به آنان تبریک میگویم و خسته نباشید میگویم . کارهای استاد ریبین را در پیکره سازی همگام با کاک هادی ضیالدینی سنندج باید اشاره کرد که در کردستان تک تاز هستند و این را نمیشه انکار کرد اما با شما سامان خان گل همداستان میشوم و میگویم که اگر بوکان از لحاظ سخت افرارهای فرهنگی نیز همگام با نیروی انسانی مستعد رشد سریع نداشته باشد همه مسئولان باید بشدت پاسخگو باشند
با تشکر سامان گل - نظر شما در مطلب نیز منتشر شده است .
پنجشنبه 27 خرداد 1395 08:04 ب.ظ
سلاو سلاو ئه وانه بیخیال . ابراهیم کریمی رد صلاحیت کرا. احسن به شورای شهر. نقشه سازی به و ده لن
چهارشنبه 26 خرداد 1395 07:35 ب.ظ
ممنون درخواست من را در بالای مطلب خودتان گذاشتید
بوران b.kaseb@chmail.irتشکر از شما که با وبلاگ سریوه ارتباط نزدیک دارید
چهارشنبه 26 خرداد 1395 03:35 ب.ظ
سلاو له همو همشاریان. بوکان دلی موکریانه . گه وره ترین شاری موکریانه. و لهجه بوکانی زوور خوشته تره له لهجه کانی دیکی موکریانی! به لام به لام نایلن. نایلن ئه م شاره پیشرفت بکا. نایلن ئه م شاره موردی توجه قرار بگره کاکه! هر خودی کورده کانی ناوچه کانی دیکه پیان ناخوشه . حالا آذریکان بجیا! تکا ده کم دوکتور عثمانی جایگاهی بوکان چه نظر فرهنگی چه از نظر اقتصادی بیباته سرتر و ارتقای بدات. خلک چاوی له دوکتوره.
چهارشنبه 26 خرداد 1395 03:12 ق.ظ
عملا سرمایه گذاری در مناطق کردنشین ایران در اوج فلاکت قرار دارد. بیشتر سرمایه گذاران شهر نیز از بانه کپی می کنند و مشغول به پاساژ و مجتمع تجاری ساختن هستند در حالی نمی دانند اگر بجایش پارکینگ های طبقاتی بسازند چقدر سود خواهند کرد چرا بوکان خیلی زیاد خودرو داره. فکرنکنم سرمایه گذار ایرانی حاضر شود در مناطق کردنشین مانند بوکان سرمایه گذاری کنند مگر این که از سرمایه گذارهای خارجی استفاده کردو آن ها را به بوکان آورد.
یکشنبه 23 خرداد 1395 03:46 ب.ظ
http://uplod.ir/r8fh58ah9hcm/photo_2016-06-12_15-19-48.jpg.htm
یکشنبه 23 خرداد 1395 03:38 ب.ظ
درود. کارنیکو و قابل تقدیری است که از شعار "درود بر سقز، مهاباد و.." استفاده می کنید. اما متسفانه یا بی خبرید و اطلاع ندارید و یا اهمیتی نمی دهید. من به طورکلی بیشتر رسانه های مربوط به شهرهای همجوار را مشاهده و رصد کرده ام اما هیچ کدام درمورد بوکان نمی نویسند اگرهم بنویسند "خبرهای بدش" را منتشر می کنند، مثلاً رسانه های پیرانشهر، سردشت، مهاباد هرگاه از مکریان می نویسند فقط نام سه چهار شهر را ذکر می کنند که در هیچ کدام بوکان در آن نیست! یعنی بوکان جزو مکریان نیست؟ جالبه بوکان بزرگترین شهر مکریان و باپتانسیلترین شهر جنوبی آذربایجان غربی است! چندوقته در مجله ها و رسانه های این شهرها حمله های گسترده به جناب دکتر عثمانی شده است. کسانی مانند سعدون مازوجی، فرهاد هادی و.. نقدهای در مورد نماینده بوکان بوکان نوشته اند که واقعا دور از انصاف است. درصورتی که تمایل داشته باشید صفحه اول یکی از این مجله ها که درمورد دکتر نوشته اند قرار می دهم.
بوران b.kaseb@chmail.irدوست گرامی اگر رسانه های شهرهای اطراف اینگونه عمل می کنند رفتارهای تعصب آمیز بدون سند فقط باعث پسرفت آنان خواهد شد .
بوکان مرکز مکریان است و لهجه بوکان لهجه اصلی مکریانیست و کتاب ها و ادبیات سورانی حتی کردستان عراق نیز با این لهجه نوشته میشود .جای تاسف است اگر سردشت و پیرانشهر و اشنویه هیچ هویتی از خود نشان نمی دهند و همیشه خودشان را به یک جای دیگر آویزان میکنند برای ابراز وجود .
بهر حال شعار ما محفوظ است
یکشنبه 23 خرداد 1395 01:55 ب.ظ
کاکه فقط این نامه نیست. وزیر نقت و معاون پارلمانی هم به دکتر تبریک گفته اند.
نامه وزیر نفت
http://uupload.ir/files/3oac_photo_2016-06-12_13-52-39.jpg
شنبه 22 خرداد 1395 06:35 ب.ظ
خوده مردم بوکان انسان های مهربان و پاک سرشت هستند اما متسفانه این شاهین دژی ها و تکابی که به بوکان مهاجرت کردند جز افزایش جرائم و فقر فساد هیچ چیز دیگری باخود نیاورده اند. درحالی که شاهین دژی و تکابی های مفرح همگی به شهرهای تبریز و ارومیه مهاجرت کرده اند و در آنجا سرمایه گذاری های کلانی انجام داده اند چه دربخش تولید و چه در بخش مسکن.
بوران b.kaseb@chmail.irوقتی ما کسانی یا شهری را مورد اتهام قرار میدهیم بایستی با سند و مدرک باشد فعلا با این حساب من از دوستان تکابی و صایین دژی معذرت خواهی می کنم
پنجشنبه 20 خرداد 1395 11:54 ق.ظ
سلاو این عکس هئیت رئیسه موقت است. عضو هئیت رئیسه جزو بالاترین پست های مدیریتی کشور است که علنا برروی نمایندگان و مجلس و قانون گذاری های نظارت دارند که بسیار در این هئیت رئیسه پست های مهم و حساسی وجود دارد. تبریک
پنجشنبه 20 خرداد 1395 04:03 ق.ظ
عده ای صهیونیست از بوکان؟؟ یعنی بوکان صهیونیست دارد؟ توهین های تره و تمیز شهرهای همجوار به بوکان به صورت غیره علنی هم و مجازی منتشر می شود . چقدر محبت دارند به ما
بوران b.kaseb@chmail.irاگر منظور از صهیونیست یهودیهای قدیمی ساکن در بوکان است که در حال حاضر هم چندین خانواده یهودی ، زرتشتی و . . . در بوکان ساکن هستند . آنها جزو تاریخ افتخارآمیز بوکان هستند و بوکان افتخار دارد که محل زندگی آرام بخش فرهنگهای مختلف با هم است .
چهارشنبه 19 خرداد 1395 11:21 ب.ظ
واقعا شماها گندش را درآورید درحالی استناد به منابع می کنید در اینجا منبع رد می کنید!! درصد کردهای آذربایجان غربی طبق این منبع:
آذربایجان غربی/به سفارش شورای فرهنگ عمومی کشور؛ مدیر طرح و مسئول سیاست گذاری:منصور واعظی؛ اجرا:شرکت پژوهشگران خبره پارس -شابک:۶–۳۶–۶۶۲۷–۶۰۰–۹۷۸ *وضعیت نشر:تهران-موسسه انتشارات کتاب نشر ۱۳۹۱

صورت گرفته و بسیار معتبر است.

ویکی پدیا به آن بزرگی بخصوص ویکی های انگلیسی و فارسی بسیار از سایر ویکی های دیگر معتبر هستند. شما کتاب ها را منبع می دانید؟ می دانستید در همان کتاب افخمی در مورد وجه نام شهرتان به نام ترکی بی کندی اشاره کرده؟ این نام در هیچ کجا اثابت نشده و بوکان در هیچ نقشه در طول تاریخ با این نام دیده نشده است ولی افخمی جعل کرد و به پان ترک ها خوش خدمتی کرد تا از این کتاب او برای اهداف ترک سازی مناطق کردنشین آذربایجان استفاده کنند.
بوران b.kaseb@chmail.irاین دوستمون که معلوم نیست بالاخره طرف کیست . هر نوع شابکی هم که اعلام شود نیز قابل قبول نیست چون کردها در این استان کاملا مختلط هیچ نقشی در مدیریت کلان ندارند و آمارها کاملا سوگیری دارد . بازدید کنندگان محترم فقط در مورد ارومیه و انتخاباتهای قبلیش و نه این انتخابات اخیر که معلوم نبود چرا اینجور شد که هیچ کردی بعنوان نماینده انتخاب نشد درصد کردهای رای دهنده در ارومیه را با آمارهای رسمی میزان کردهای ارومیه مقایسه کنید . باز هم میگویم اگر کسی بگوید میزان کردهای آذربایجانغربی 20 درصد است این فقط یک جوک است و بایستی بهش خندید و ارزش دیگری ندارد .
چهارشنبه 19 خرداد 1395 12:42 ب.ظ
درود آیا مطالب ویکی پدیا در مورد بوکان صحیح است؟ آیا واقعیت دارد که می گویند عده ای صهیونیست از بوکان در صدها صفحه برای بوکان تبلیغ می کنند مانند ویکی پدیا؟
بوران b.kaseb@chmail.irدوست گرامی ویکی پدیا فارسی و کردی منبع قابل اعتمادی نیست . بطور مثال در ویکی پدیای آذربایجانغربی میزان جمعیت کردهای استان را حداکثر 20 درصد ذکر کرده اند که آدم ازین آمار فقط خنده اش میگیرد .
دوشنبه 17 خرداد 1395 10:18 ب.ظ
چقد ساده اید که فکر می کنید با پست جدید عثمانی بوکان متحول می شود. چقد ساده
دوشنبه 17 خرداد 1395 06:54 ب.ظ
آقا یا خانم مکریانی این آمار مال کجا و چه نهادی منتشر کرده است؟ بدون شک جمعیت شهر بوکان در حالت کنونی قریب به 192 هزار نفر است و یقینن اگر امسال تکلیف دهکده دامداران مشخص شود که به محدوده شهر اضافه شود جمعیت شهر بوکان 200 هزار نفر خواهد شد. جمعیت شهرستان نیز بیش از 250 هزار نفر خواهد بود. این آمارهای متعصابانه را خواهشمندم نگذارید. چرا هی به بوکان می پرید از بوکان ظلم تر و بی دفاع تر وجود ندارد؟
بوران b.kaseb@chmail.irخواهر گرامی سیران خانم
1 - بوکان بی دفاع نیست اتفاقا در عین قدرت است که برخیها اینقدر از دستش عصبانیند اما ما میخواهیم بهتر و قدرمندتر باشد .
2 - با توجه به اطلاعاتی که من دارم آماری که شما ارائه دادید بسیار دقیق و مستند است و معلوم است که با درایت آمار را ارسال نمودید
تشکر
دوشنبه 17 خرداد 1395 05:41 ب.ظ
آیا واقعا یک بوکانی در چیزهای که به او مربوط نیست دخالت می کند؟؟ اغای سقزی مهابادی یا هرجای که آمدی برای سرکوب بوکان! این را بدان که هیچگاه نمی توانید بوکان را سرکوب کنید همین شماها به بوکان نیاز دارید همین الان هزاران نفر از دهستان های سقز مانند ترجان برای خرید و بهداشت و درمان به بوکان می آیند بخصوص دهستان ترجان! اغای مهابادی بزودی صف های شمارا برای ام آر ای بوکان می بینم. بزودی شماها هم به بوکان مهاجرت می کنید این خط و این نشان...
بوران b.kaseb@chmail.irعدنان جان میدانم که قلبت برای بوکان می تپد اما
شعار ما بهتر است این باشد درود بر سقز و مهاباد و بوکان هرسه
دوشنبه 17 خرداد 1395 11:02 ق.ظ
سلام به مدیر این وبلاگ.

سنگ اندازی و تراشی های که از طرف مرکز استان (ارومیه) نسبت به بوکان می شود نمی گذارد. ببنید چندساله هنوز محدود شهر مشخص نشده، هنوز آمارهای دیقیق وجود ندارد، بودجه کم شهرداری، بودجه ای که به پروژه های شهرستان داده میشود که کفاف پروژه های عمرانی بوکان نیست به همین دلیل یک پروژه ساده نیز در بوکان باید چندسالی بیاید و برود.

آقای مدیر نگاه بفرمایید چه تعداد بانک و شبعه با تسهیلات و شرایط عالی وجود در بوکان دارد که سرمایه گذاری از تهران یا تبریز یا خارج کشور بیایید در بوکان سرمایه گذاری کند؟ هنوز زیرساخته های سرمایه گذاری در بوکان مهیا نشده است، هنوز برخی از امکانات اولیه این شهر و شهرستان در سطح یک شهر چند هزار نفری است. امنیت برخی نقاط شهر با برخی دیگر نقاط درحد زمین تا آسمان فرق دارد! همین میدان اسکندری را با میدان فرمانداری مقایسه کنید که قابل مقایسه نیستند. کاش و ای کاش جناب نماینده یک بار به این وبلاگ سر میزد تا حرف های مردم را بخواند و ببیند. ممنون/
بوران b.kaseb@chmail.irسر میزند مطمین باشید در جریان قرار دارد اما جریانات ، مولتی عامل و پیچیده هستند
دوشنبه 17 خرداد 1395 10:45 ق.ظ
بوکان در مقابل سقز و مهاباد و حتی بانه هیچی نیست این شعار مسخره را هم پاک کن . درود درود راه انداختی. یکی ندانه بوکان کجاست. آدم غریبه فکر میکنه حتما تبریز دوم هست بوکان خخخخخخ

نکته دوم = جمعیت بوکان دروغی بیش نیست. لذا ببنید امار 95 را که در زمستان منتشر می شود و جمعیت بوکان بیشتر از 185 هزار نفر شده و به یک شهر دویست هزار نفری هم نرسیده است پس چرا می گوید بزرگ است؟؟؟

سقز: 180,000 ( amr 95
مهاباد: 192,000 (amr 95
بانه: 110,000 (amr 95
بوکان: 177,000 (amr 95
مریوان: 130,000
بوران b.kaseb@chmail.irنحوه پاسخگویی دوستان از شهر همسایه دوستان نظاره گر باشند من نمیدانم اگر هیچی وجود نداره پس چرا اینهمه اعصابشان خورد است - فقط اتحاد و احترام راه چاره است که آقایان اینراهم بر نمی تابند . حتی اینقدر بی انصاف هستند ما وقتی از شهر خودمان ایراد هم میگیریم باز آنها هی دارند خودشان را میخورند و جلز و ولز میکنند . البته این جمعیتی هم که این آقا داده درست نیست بوکان از لحاظ جمعیت در کردستان ایران فقط از سنندج و کرمانشاه جمعیتش کمتر است و سومین شهر پرجمعیت کردستان ایران می باشد .
دوشنبه 17 خرداد 1395 12:44 ق.ظ
سلام

وبلاگ خیلی زیبایی داری!

به منم سر بزن!

منتظرم!


یکشنبه 16 خرداد 1395 11:35 ب.ظ
سلام و خسته نباشید به مدیر وبلاگ و همشهریان؛ بنظرمن لازم نیست امتیاز یک کارخانه یا چیزی گرفته شود ولی در مقابل سرمایه گذاری نباشد! دولت نیز توانایی آبادانی شهرها را ندارد بخصوص شهر های که کمتر از دویست هزار نفر جمعیت دارند. قاعدتن دولت به شهرهای بزرگ توجه بیشتری دارد. اقای دکتر عثمانی می تواند سرمایه گذارها و کسانی که چه خارجی چه داخلی را به بوکان بیاورد تا در شهرمان در هر بخشی سرمایه گذاری کنند حتی در بخش های کلانی مانند شهرداری - اشتغال زایی - بهداشت و درمان. سپس دکتر عثمانی با این موقعیت جدید می تواند مراحل قانونی را به نحو احسن برای سرمایه گذارانی که تمایل به سرمایه گذاری در بوکان دارد طی کند تا شهرمان بیشتر آباد شود. باور بفرمایید شهرهای مانند اراک - تبریز و تهران را فقط دولت ها توسعه و نساخته اند بلکه مردم ساخته اند. خوشبخاته بوکان در میان شهرهای کردنشین بعد از سنندج و کرمانشاه امنیت بسیار خوبی دارد. انشالله جناب دکتر عزیز از این موقعیت به نفع مردم بوکان و شهرش استفاده کند. انشالله
بوران b.kaseb@chmail.irبا تشکر که با لحنی همراه با احترام و همچنین کارشناسانه نظر خود را ابراز داشتید
نظر شما در متن مطلب مربوطه منتشر شده است با نام خودتان
شعار ما اینست : درود بر سقز ، درود بر مهاباد ، درود بر بوکان
یکشنبه 16 خرداد 1395 08:28 ب.ظ
الحق این نخبه لایق بوکان نیست و باید نماینده و مسئول مهـــاباد بشود.
بوران b.kaseb@chmail.irاین محترمانه ترین لحن دوستانمان در مهاباد است دوستان بازدید کننده خودشان قضاوت کنند . متنهای زیادی ارسال شده که مجبور شدم مخفی کنم انقدر توهین کننده و رکیک بوده است . انشالله دوستان بوکان هیچوقت ازین ادبیات استفاده نکنند .
شعار ما اینست : درود بر سقز ، درود بر مهاباد ، درود بر بوکان
یکشنبه 16 خرداد 1395 05:32 ب.ظ
هه درجه اش در مجلس ارتقا پیدا کرد ببنیم چی کاری برای بوکان میکنه که در این 8 سال نکرد! حداقل 10 سرمایه گذاری برای شهر جذب کنه شاهکار کرده است.
بوران b.kaseb@chmail.irشعار ما اینست : درود بر سقز ، درود بر مهاباد ، درود بر بوکان
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی