ZHIKAN- ژیکان- بوکان
کشتن انسانهای بی گناه و بی دفاع در اقصا نقاط کره زمین در قالب هرگونه دیدگاه و مکتب ، محکوم و جزو لکه های ننگین تاریخ بشر است
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بوران b.kaseb@chmail.ir
نظرسنجی
عملکرد کدام یک از دوره های شورای اسلامی شهرستان بوکان بوسیله شما مثبت تر ارزیابی می شود
سالها گفتیم شهردار با کفایت نداریم و شهر ویرانه شده الان که یک کارهایی در حال شدن است همه دادشان در امده که کارها زیر بنایی و عادلانه نیست اما جریان طرفدار شورای شهر و شهردار و جریان مخالف ان به کنار ، مردم را چکار کنیم ؟
1 - چرا چراغهای نورپردازی خیابان منتهی به باغ قاضی برداشته شد ؟
2 - مردم بوکان چقدر نگهدار خدمات نوین شهرداری هستند ؟
3 - اگر چند پروژه قبلا در بوکان اجرا شده توسط مردم تا بحال چه بلایی سر ان پروژه ها امده و یا ایا اصولا مردم عرضه ی نگهداری پروژه ها را دارند ؟ یا جریان خاصی پشت این قضیه می باشد ؟
4 - چرا باید این فرصت به مسئولین داده شود و کاری بشود که انها ادعا کنند و بگویند خلایق هر چه لایق !
5 - تا کی مردم بوکان که اکنون شهر بزرگی محسوب میشود یاد نمیگیرند که برای رفاه حال خودشان هم که شده به قوانین مصوب سازمانها احترام بگذارند .

چرا چراغها توسط شهرداری برداشته شد میگویند عده ای اقدام به شکستن و دزدیدن چراغها کردند خدا کند اینطور نباشد . براستی چه کسانی پشت این جریان هستند ؟


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بوران b.kaseb@chmail.ir
جمعه 15 خرداد 1394
یکشنبه 8 شهریور 1394 02:52 ب.ظ
به شما مردم شریف بوکان اطمینان می دهم این اقایی که با اسم مهابادی پایتخت نظر داده یکی از همین مهاجر هاست که یکی دوساله به بوکان اومده و منظر یه فرصت میگرده که مردم بوکان و مهاباد رو به جون هم بندازه امان از مهاجرت بی رویه به بوکان
جمعه 19 تیر 1394 05:42 ب.ظ
www.upfa.org

آپ فــا بهترین آپلودسنتر برای آپلود عکس های وبلاگ شما

* سرعت بسیار بالا در آپلود عکس ها
* سرعت بسیار بالا در بارگذاری عکس های وبلاگ شما
* قابلیت آپلود به دو روش ساده و آپلود از لینک سایت های دیگر
* رابط کاربری بهینه و گرافیکی با کاربرد آسان و سریع
* عضویت رایگان و تضمین نگهداری فایل ها به مدت نامحدود
* ...
آپ فــا ، مکانی مطمئن برای فایل ها

www.upfa.org----------------------------------------------------------
این پیام به صورت اتوماتیک توسط سیستم ارسال نظر و دیدگاه سایت www.iAlexa.ir ارسال شده است.
چهارشنبه 17 تیر 1394 01:44 ب.ظ
متاسفم. رئیس جمهور بعد از رمضان میاد آذربایجان غربی! مسئولین بیشتر شهرهای استان، خواسته های خود و شهرشان را اعلام و بصورت نامه برای رئیس جمهور فرستادند. اما مسئولین بوکان!!!! متاسفم برای این مسئولین نالایق

شایدم نامه بدن. اما محتوای نامه. پروژ های قدیمی و مشکلات چندساله خواهد بود مثلا سی تی اس کن نداریم .!! بابا قول سی تی اس نداریم ولی در کنار اون حمل نقل بوکان ھم صفرە! قطار نداریم. فرودگاە نداریم. جادە مناسب نداریم. پلیس راە نداریم. فرھنگ سرا نداریم. موزە نداریم. کارخانە جات نداریم. رسانە نداریم. کلا ھیچی!!
شنبه 13 تیر 1394 02:04 ق.ظ
شما کردها! از خودتون پایتخت درمیارید؟؟ قامیشلی پایتخت؟ دیاربکر؟ اربیل؟ مهاباد؟ مسخره بازیه به مولا

https://fa.wikipedia.org/wiki/کردستان

من هیچ وقت ندیدم یک سازمان مستقل و مهم این شهرها را پایتخت اعلام کند. در ضمن مثل جوک می ماند که شهرهای بزرگی مانند سنندج و کرمانشاه از هر نظر (فرهنگی، تاریخ، سیاسی) کردها بگذارند کنار به مهاباد (یکی از ناامن ترین شهرهای ایران) بچسبند‍!
سه شنبه 9 تیر 1394 12:08 ب.ظ
آقای مهابادی اگر اطلاعی از بوکان و موقعیت آن ندارید پیشنهاد می کنم ویکپید را مشاهده بفرمائید. لطفاً مدیر وبلاگ نیز در قسمت از وبلاگ لینک ویکی پدیا را بگذارد برای معرفی شهر

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%86

باتشکر
دوشنبه 8 تیر 1394 05:21 ب.ظ
به نظرمن مردم بوکان و بوکانی ها خیلی حساس هستند برای آینده شهرشان و بسیار دلسوز ! حالا م مهاجرینی که میایند در این شهر زندگی می کنند از اطرف بوکان، و سرنوشت بوکان برایشان مهم نیست و قواید و اصول شهرنشینی را زیرپامیگذارند جداست.

شما نگاه کنید، هیچ شهر همجواری، مانند بوکانی ها به مسئولان خود (به حق) منتقد نیستند. و این حاکی از اهمیت سرنوشت شهرستان برای مردم بوکان است.

کسی که هم اینجا آمده و بوکان و مردم بوکان را تحقیر می کند و بچالش می کشد مطمناً ضعف دارد و از چیزی نگران است و یا بسیار متعصب توهم زده که توسعه و آبادانی شهر همجوار خود را ندارد. بایدم ناراحت بشوید، همین بوکان مظلوم الان طبق آمار رسمی کشورمان ایران (نه آمار بی سرو ته چند نفر و سازمان آن طرف) بوکان بزرگترین شهر و پرجمعیت ترین شهر جنوب آذربایجان غربی است، پرجمعیت ترین شهر مکریان است، بعد از شهرهای کرمانشاه و سنندج، سومین شهر بزرگ کردنشین ایران است! و جزو پنجاه شهر بزرگ ایران و در آخر سومین شهر مهاجرپذیر ایران نیز می باشد.

این تمام جایگاه های ممتاز بوکان است و باید مردم شهرهای همجوار این واقعیت ها را بپذیرند که بوکان، آن بوکان 50 سال پیش نیست و الان خودش حرفهای برای گفتن دارد در میان شهرهای مانند ارومیه، سنندج و مراغه نه شهرهای کوچکتر از خودش!

در آخر دست میرزاد آقای بوران. وبلاگ خوبی دارید فقط آبدیتش به ندرت شده و بسیار افت کرده وبتون.
بوران b.kaseb@chmail.irممنون بوکانی عزیز فعلا در چند زمینه همزمان با هم گرفتارم بخاطر انUP TO DATEبندرت هستش ، انشالله بعد از ماه مبارک رمضان بهتر خواهد شد - مطالب بالا هم که گفتید کاملا مستند و قابل اثبات می باشد و هیچ ابهام در ان نیست اگر مقاله ای در این زمینه دارید و می خواهید منتشر شود ارسال کنید تا در همین وبلاگ منتشر شود - سپاس
دوشنبه 8 تیر 1394 04:04 ق.ظ
چیزی نمانده به 5 ماه که از سال 94 میگذرد اما هنوز شهرداری نتوانسته پروژهای بزرگش را مانند زیرگذرها، روگذرها، و تغییروتحول میدان فرمانداری را عملیاتی کند!! نمیدانم چطور میخواهند امسال این پروژ ها به پایان برسند؟ مگر ضربتی شب و روز کار شود.!! متسفانه مشکل تعصب است و بی بند و باری! هیچکدام برروی شهر خود تعصب ندارند و همه چیز را فدای مال دنیا کرده اند که این یک بدبختی بزرگ است که گریبان مسئولین بوکان شده است.
یکشنبه 7 تیر 1394 06:45 ب.ظ
سلام! آقای که کامنت گذاشتی بنام " مهاباد پایتخت!! اهل هرجا هستی اینا رو واسه شهر خودت و مردم خودت بزار. اما حق نداری به شهر من توهین کنی یا تحقیر!!!

شماها سابقه درخشانی در پز دادن دارید. به همه مردم روشن است.
بوران b.kaseb@chmail.irحضور دوست عزیز مصطفی عرض شود اگر ما شهرمانرا مورد نقد قرار می دهیم بخطر اینست که اولا خودمان را با خودمان مقایسه میکنیم و نه هیچ شهر دیگر ی و میخواهیم روند بهسازی فضای شهری بوکان رو به رشد باشد و هر سال کارهایی برای این شهر انجام شود و راکد نماند .
دوما : افرادی از شهرهای مجاور خود را خسته می کنند و وارد ماجرای مقایسه شهرها با همدیگر می شوند و این جریان به انها هیچ ربطی ندارد و موضوعی است مابین مردم و مسئولان بوکان
شنبه 6 تیر 1394 10:07 ق.ظ
مهاباد مهمتراست یا بوکان؟ به بوکان توجه میشود یا مهاباد؟؟؟ اگه مردی راستش را بگو
بوران b.kaseb@chmail.irاین طرز صحبت کردن یک مهابادی است !؟ انشالله که این فرد مهابادی نباشد و صحنه سازی باشد . اصلا معلوم است این نظر دهنده چه میگوید و چی میخواهد ؟
دوشنبه 25 خرداد 1394 01:38 ق.ظ
بزرگترین شبکه اجتماعی فارسی زبان میزبان لحظه های شما
شبکه اجتماعی فیس کمپ
www.facecamp.ir
عضویت سریع
http://facecamp.ir/signup/invited:cecca6029a01c83a75ead54899a535d7
با امکانات بی نظیر
تبادل لینک هوشمند با فیس کمپ
http://link.facecamp.ir
افزایش اد لیست یاهو
http://facecamp.ir/yahoo
چت خصوصی / چت گروهی / آپلود عکس /
کسب درآمد
http://alexapopup.com
تبلیغات ارزان / تبلیغ از سایت وبلاگ در امضا پست و پست ثابت پروفایل خود
منتظر حضور گرمتون هستیم
لحظات طلایی در فیس کمپ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی