تبلیغات
ZHIKAN- ژیکان- بوکان - هک نامه
ZHIKAN- ژیکان- بوکان
کشتن انسانهای بی گناه و بی دفاع در اقصا نقاط کره زمین در قالب هرگونه دیدگاه و مکتب ، محکوم و جزو لکه های ننگین تاریخ بشر است
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : بوران b.kaseb@chmail.ir
نظرسنجی
عملکرد کدام یک از دوره های شورای اسلامی شهرستان بوکان بوسیله شما مثبت تر ارزیابی می شوددوستان تذکر دادند که بزودی وبلاگ شما هک خواهد شد .
من میگویم :
1 - سالها بود که افکار زیادی ته دلم قلمبه شده بود . فکر میکردم اگر راهی برای انتشار ان پیدا کنم دنیا متحول خواهد شد تا اینکه اینترنت امد و چیزی به نام وبسایت نمود پیدا کرد . فکر ساختن سایت یک لحظه رهایم نمیکرد . رفتم تا زبان برنامه نویسی سایت را یاد بگیرم بی پرده بگویم در وسط راه بریدم و ادامه ندادم تا اینکه وبلاگ امد . فکر کردم انهم طراحی میخواهد به خیلی ها رو انداختم همه با منت میگفتند روز برای گشایش وبلاگ به شما کمک میکنیم تا اینکه تصمیم گرفتم خودم دست بکار شوم  و سایتهای ارائه وبلاگ رایگان پیدا و نه یک وبلاگ بلکه چندین وبلاگ در زمینه های مختلف ساختم و افکارم را منتشر کردم و در همان ماه اول همه ی افکارم ته کشید و دیدم نه تنها دنیا نجات پیدا نکرد بلکه همان افکار من اما خیلی علمی تر و منطقی تر اینقدر در اینترنت زیاد است و تقریبا برای این افکار کسی تره هم خورد نمیکند بلکه با توجه باینکه بیشتر کسانیکه در اینترنت حضور دارند را جوانان تشکیل میدهند و متاسفانه اکثرا و نه همه در دنیا عشقهای مجازی و سایتهای هوچی گری سرگردانند . بنابراین لازم به هک نیست من همان ماه اول تسلیم دنیای اینترنت شدم و خالی از هرگونه ایده ی ارمانی   .
2 - بنظر من طراحی ویروسهای کامپیوتری و هک کردن کار ادمهایی است که با هوشند اما تخریب گر بدلیل اینکه دست گرفتن را بلد نیستند اما تا دلت میخواهد روشهای انداختن را فوت ابند . از زبان خود هیتلر میگویند که میخواست نامش در دنیا جودانه بماند از راه خوب نتوانست چون ذات بدی داشت با قتل و عام تقریبا 40 میلیون نفر انسان نام ننگین خود را در تاریخ جاودانه ساخت .
3 - من در دنیای کامپیوتر یک دوست نوجوان دارم . یک وقتی از او پرسیدم میتوانی وبلاگهای من را هک کنی خندید و گفت میخواهی ابروی ما را ببری هک کردن وبلاگ کار کسانیست که تازه با کامپیوتر اشنا شده اند . 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بوران b.kaseb@chmail.ir
چهارشنبه 28 اسفند 1392
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی